0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Glanznerová Suzanne

Chick Code - Kodex kočičky

Jak být opravdová kočička a jak se vypořádat s borci
Samozřejmě, že je Barney Stinson přesvědčen, že byl s Borcovým kodexem první. Ale to je špatně. Kočičky mají svůj reálný kodex od nepaměti. Tedy od chvílie, kdy se poprvé spolu dvě ženy vydaly společně do koupelny. Kodex kočičky byl vytvořen s cílem regulovat záležitosti každodenního soužití a dosud byl předáván mezi ženami z generace na generaci pouze v rámci ústní tradice. Teď je konečně tady v černé na bílém.* Kočička pozná, že našla muže na celý život.* Kočička umí číst mezi řádky, a to i věci, které tam nejsou.* Předpokládaný věk kočičky má několik složek. Skutečný věk je jednou z nich.* Když ON řekne v autě "zahni doleva!" a kočička odbočí vpravo, měl říct předem, že myslel to druhé doleva.Tahle kniha je bible a Svatý grál dohromady. Je VIP náramek do zákulisí divů všech kočiček! S touhle knížkou budete řůžová atomovka.
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 7371

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.