0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora DeBartolo Tiffanie

Tiffanie DeBartolo se narodila 27. listopadu 1970 v Youngstownu v Ohiu.
  
Tiffanie je americká spisovatelka, scenáristka, režisérka a spoluzakladatelka nezávislého nahrávacího studia Bright Antenna.
Studia zahájila na dívčí střední škole Villa Maria, odkud pokračovala na Kalifornskou univerzitu v Berkeley, kde vystudovala filozofii. A přestěhovala se do Los Angeles. Předtím bydlela v New Yorku a v Boulderu ve státě Colorado, nyní žije v San Francisku. 
Známý autor bestsellerů Sidney Sheldon o ní prohlásil: „Má svérázné postavy zasazené v příběhu, který se řítí jako rychlovlak."
  
Před začátkem své spisovatelské kariéry napsala Tiffanie deBartolo tři scénáře. Film Sen pro nespavce (Dream for an Insomniac), který podle jednoho z nich vznikl, si také sama režírovala a v hlavní roli se v něm objevila populární herečka Jennifer Aniston. 

Kromě románu Hledám přítelkyni pro konec světa (v originále God-Shaped Hole, v prvním vydání vyšlo pod názvem Díra v duši) vydala neméně zajímavý příběh Jak zabít rockovou hvězdu (How to Kill a Rock Star).

Hledám přítelkyni pro konec světa

Ne, tohle rozhodně není dojemný slaďák, přestože se v něm od začátku do konce hovoří o lásce. Je to příběh o nekonvenčních mladých lidech, jehož hrdinové mluví tak, že by na kurzech společenské konverzace příliš neuspěli.
Tištěná kniha
Pevná šitá vazba
Titul doprodán
r: 10786

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.