0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Pechová Vlasta

Narodila se v roce 1977, začala sezajímat o bojová umění ve svých 16 letech studiem karate stylu Goju-ryu. Později přešla k čínskému bojovému umění Tai chi. Od roku 2000 se intenzivně věnuje Tai chi sty lu Yang pod vedením mistra Roberta Amackera (USA). Roku 2002 založila společně s mistrem školu Tai chi v Praze. Minulé roky i nyní tráví mnoho času v zahraničí. Jezdí na stáže do školy v Moskvě, kde s e kromě cvičení a učení zabývá tvorbou materiálů pro výuku Tai chi. Vyučuje dlouhou formu stylu Yang, Tui Shou, Three Steps, Da Lu, San Shou a zbraně. Kromě Tai chi se věnuje originálním kreativním projektům. Od dětství navštěvovala výtvarné školy, vystudovala obor design na SŠUŘ v Brně a VŠUP v Praze. Propojuje oblasti designu, výtvarného i bojovéh o umění Tai chi. Její samostatná výtvarná a designérská tvorba je jak zcela volného rázu, tak i specificky zaměřená například na vzdělávací materiály pro děti a zrakově postižené. Autorka čerpá i z ve lmi zajímavých a nezapomenutelných pobytů v tropech a také z několikaleté praxe studia a výuky východních tanců. Rozsah jejího zaměření a zkušeností z ní utváří multikulturní osobnost, ze které prýští fantazie a tvořivost na všechny strany.

Tai chi

Kniha seznamuje zajímavou a originální formou s čínským bojovým uměním Tai chi. Je určena široké skupině čtenářů, počínaje potencionálními zájemci a začátečníky, konče pokročilými adepty a učiteli tohoto umění. Obsahuje cenné informace i pro studenty jiných bojových, pohybových a zdravotních systémů. Autorka knihy vychází ze svých mnohaletých zkušeností studia a výuky Tai chi. Popisuje jej slovy odpovídajícími našemu kulturnímu zázemí. Komplexně seznamuje se sestavami Tai chi a poukazuje na jejich rafinovanost, která ve výsledku vede k vytrénování sofistikované techniky. Kromě technické stránky také objasňuje některé mýty a problémy při výuce a cvičení. Text doprovází autorka vlastními ilustracemi, což dílu dodává mnohem hlubší rozměr.
E-kniha 115 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 5472
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
135  115 
Ihned ke stažení
i: 16423 n: 24765006r: 5472
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.