0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora McKee Steve

Prezident a spoluzakladatel společnosti McKee Wallwork Cleveland, která nabízí komplexní služby na poli marketingové komunikace. Společnost dvakrát získala ocenění Effie americké marketingové asociace American Marketing Associaton, jedno z nejvyšších ocenění v odvětví. McKee se stal mistrem svého oboru díky působení v několika nejznámějších reklamních agenturách světa, například NW Ayer, Della Fem ina nebo divizi společnosti McCann-Erickson Worldwide. Steve McKee publikoval nebo byl citován v periodikách New York Times, USA Today, Advertising Age, Adweek, Investor´s Business Daily a Los Angeles Times, stejně tak jako v řadě regionálních a místních novin a časopisů po celých Spojených státech amerických. Objevil se ve vysílání televizních stanic CNBC, ESPN2, CNNfn, na rádiu Bloomberg a v regionálním vysílání ve dvaceti čtyřech městech napříč USA . V současné době každý měsíc publikuje sloupek s radami z oboru propagace pro BusinessWeek.com. Steve McKee je také oblíbený řečník, o svoje myšlenky se podělil s takovými organizacemi jako například British Airways, Einstein Bros. Bagels, American Marketing Association, dále pak na seminářích p ro vedoucí pracovníky společnosti Grant Thornton, v Society for Marketing Professional Services, Frequent Travel Marketing Association a International Executive MBA Council. Steve McKee žije se svými dětmi a manželkou v krásném Albuquerque ve státě Nové Mexiko, kde našel druhý domov. Vaši zpětnou vazbu uvítá na adrese SMcKee@WhenGrowthStalls.com.

Co dělat, když firma přestane růst

Jednou z největších výzev každého manažera a podnikatele je dosahování stálého a ziskového růstu. Není však žádnou výjimkou, když se růst zastaví, a to ani u nejlépe řízených firem. V dnešním obtížném ekonomickém prostředí to platí dvojnásob. Tato knížka je praktickou příručkou pro ředitele, manažery a podnikatele, kteří čelí zastavení růstu, i pro ty, kteří se tomu chtějí vyhnout. Zjistíte, že za stagnující růst většinou nemůže špatný management ani chybná strategie, ale přirozené tržní síly a dynamika řízení firem, které zůstávají dlouho bez povšimnutí a jsou velice destruktivní. Přičemž ať se v okolí firmy děje cokoliv, to důležité je uvnitř. Interní faktory rozhodují o úspěchu či neúspěchu zdolání výzvy, jakou je stagnující růst. Autor předkládá ověřené a praktické rady, jak rozhodující věci změnit a růst znovu nastartovat. Vychází přitom z reálných dat a uvádí mnoho příkladů z praxe.
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 6164

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.