0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Šindelář Michal

Absolvent Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. V současné době studuje na katedře finančního účetnictví a auditingu doktorský studijní program pod vedením prof. Müllerové. V r ámci svého studia se věnuje problematice auditorského trhu v České republice a dopadům rekodifikace soukromého práva do účetnictví obchodních korporací. V praxi působí na pozici asistenta auditora v m enší auditorské společnosti.

Účetnictví, daně a audit v obchodních korporacích

Záměrem této publikace je ukázat na právní, účetní a daňové řešení vybraných účetních operací. Počínaje založením obou kapitálových společností, přes jednotlivé oblasti jejich hospodaření, až po uzavření účetních knih, sestavení účetní závěrky a následné rozdělení výsledku hospodaření.
Tištěná 231  -20 %
E-kniha 197  -20 %
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
289  231  -20 %
Poslední kusyi

Poslední aktualizace skladu 27. 01. 2022 14:29
i: 22867 n: 24758060r: 9000
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
246  197  -20 %
Ihned ke stažení
i: 22868 n: 27190737r: 9000
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.