0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Pocklington Jackie

Narodil se v roce 1953. Je občanem Spojených států. Od roku 2000 působí jako profesor ekonomické a odborné angličtiny na vysoké odborné škole v Berlíně. V roce 1974 získal na Occidental College v Los Angeles bakalářský titul v oboru matematika. Němčinu se naučil v rámci výměnného programu pořádaného Sárskou univerzitou. Tam také později zahájil další studium a v roce 1988 úspěšně odpromoval z oboru lingvistika. Následně působil jako lektor angličtiny na hamburské univerzitě, Katolické univerzitě v Eichstättu a VTED v Kostnici. Po roce a půl ve funkci ředitele institutu cizích jazyků na technické vysoké odborné škole ve Stuttgartu byl povolán jako profesor na berlínskou vysokou odbornou školu, kde se specializoval na oblast prezentací a přijímacích pohovorů. Je koordinátorem konference BESIG (Business English Spec ial Interest Group organizace IATEFL) pořádané v listopadu 2007 na technické vysoké škole v Berlíně.

Přijímací pohovor v angličtině

Uchazeči o zaměstnání, kteří hledají místo v mezinárodní firmě a čeká je přijímací pohovor vedený v anglickém jazyce, v knize najdou komplexního rádce, který jim pomůže uspět a získat vybrané pracovní místo. V praktické a čtivé příručce najdete mnoho konkrétních rad, tipů, příkladů a ukázek v angličtině. Dozvíte se, jak sestavit životopis a průvodní dopis, jaké anglické výrazy a věty použít, jakým chybám se vyhnout. Dále se dozvíte, jak se připravit na přijímací pohovor v angličtině, jak zvládnout účast na assessment centre, jaké jsou typické otázky a jak na ně ideálně reagovat. Zjistíte také, jak úspěšně vyjednávat o platu, jak si vytvořit síť užitečných kontaktů a jak hledat práci pomocí internetu. Kniha je jedinou komplexní příručkou na toto téma na našem trhu.
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 5125

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.